Basket Ostrava Cup 2024_14.-16.6.2024

Aktuálně/News ( aktualizováno/update 11.6. 11:30 )

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY / REGISTERED TEAMS

  U11 U12 U14 U15
1. Basket Ostrava Basket Ostrava Basket Ostrava Basket Ostrava
2. BK Hladnov Ostrava Jiskra Kyjov mix Sokol Nusle Praha Basketbal Dubňany
3. Jiskra Kyjov BKM Petržalka BKM Petržalka Minibasketball Racibórz
4. Minibasketball Racibórz SKB Tišnov A mix SKB Tišnov Sokol Nusle Praha
5. Basket Opava 2010 SKB Tišnov B mix ISWJ Wisła Basketky Krnov
6. BK Frýdek Místek ISWJ Wisła BKM Žilina TJ Slovan Varnsdorf
7.     Basket Opava 2010  
8.     SBŠ Ostrava  

ROZLOSOVÁNÍ / SCHEDULE

POZVÁNKA / INVITES

VÝSLEDKY / RESULTS



Kategorie / Category U11

 

 Basket Ostrava BK Hladnov Ostrava    Jiskra Kyjov  Minibasketball Racibórz  Basket Opava 2010   BK Frýdek Místek   Win/Losses POŘADÍ/FINALS 
Basket Ostrava X  25:98  20:69 7:100 40:37 25:29  1/4  6.
BK Hladnov Ostrava  98:25 X  45:25 56:37 62:31 91:6  5/0  1.
Jiskra Kyjov  69:20 25:45 X  24:23  76:19 58:14  4/1 2.
Minibasketball Racibórz  100:7 37:56  23:24 X 54:13  47:14  3/2 3.
Basket Opava 2010   37:40  31:62  19:76 13:54 X 34:31 1/4  5.
BK Frýdek Místek  29:25  6:91  14:58 14:47  31:34 X 1/4  4.



Kategorie / Category U12

  Basket Ostrava Jiskra Kyjov mix BKM Petržalka  SKB Tišnov A mix SKB Tišnov B mix ISWJ Wisła Win/Losses POŘADÍ/FINALS
Basket Ostrava X 64:42 35:42  67:16  83:7 58:21  4/1  2.
Jiskra Kyjov mix  42:64 X  35:43  71:23  134:6 56:10  3/2  3.
BKM Petržalka   42:35 43:35 X  51:24  58:8 67:17  5/0  1.
SKB Tišnov A mix  16:67  23:71  24:51 X 72:6 51:27  2/3  4.
SKB Tišnov B mix  7:83  6:134  8:58  6:72 X  5:67  0/5 6.
ISWJ Wisła  21:58  10:56 17:67  27:51 67:5 X 1/4  5.



Kategorie / Category U14 - A

  Basket Ostrava Sokol Nusle Praha  BKM Petržalka   ISWJ Wisła Win/Losses POŘADÍ/FINALS
Basket Ostrava X 49:39  70:54 103:28  3/0 1.
Sokol Nusle Praha   39:49 X  64:47  99:55  2/1  2.
 BKM Petržalka  54:70  47:64 X  47:28  1/2 3.
 ISWJ Wisła  28:103  55:99 28:47 X  0/3 4.



Kategorie / Category U14 - B

  SKB Tišnov BKM Žilina  Basket Opava 2010  SBŠ Ostrava  Win/Losses POŘADÍ/FINALS
SKB Tišnov X  39:81 42:31 19:72 1/2 3.
 BKM Žilina  81:39 X  73:40 34:86  2/1  2.
 Basket Opava 2010 31:42  40:73 X  5:135 0/3  4.
 SBŠ Ostrava  72:19  86:34 135:5 X  3/0  1.

Kategorie / Category U14 - o umístění

  Tým sk. A Tým sk. B Skóre


FINÁLNÍ UMÍSTĚNI V KATEGORII U14  
Semifinále 1 Basket Ostrava  BKM Žilina  59:32 1.místo   SBŠ Ostrava
Semifinále 2 Sokol Nusle Praha SBŠ Ostrava  28:78 2.místo  Basket Ostrava 
o 5. - 8. místo
BKM Petržalka Basket Opava 2010    3.místo   Sokol Nusle Praha
o 5. - 8. místo
ISWJ Wisla SKB Tišnov 42:49  4.místo  BKM Žilina 
o 7. místo  Basket Opava 2010  ISWJ Wisla  20:0  5.místo  BKM Petržalka 
o 5. místo  BKM Petržalka  SKB Tišnov  56:29  6.místo  SKB TIšnov 
o 3. místo  Sokol Nusle Praha  BKM Žilina  83:54  7.místo   Basket Opava 2010
FINÁLE  Basket Ostrava SBŠ Ostrava   28:98  8.místo  ISWJ Wisla 



Kategorie / Category U15

  Basket Ostrava Basketbal Dubňany Minibasketball Racibórz Sokol Nusle Praha Basketky Krnov
TJ Slovan Varnsdorf Win/Losses POŘADÍ/FINALS
Basket Ostrava X 61:57 85:37  83:32  59:28  62:42 5/0  1.
Basketbal Dubňany  57:61 X  44:39  49:40  54:27 66:40  4/1  2.
Minibasketball Racibórz  37:85  39:44 X  51:32  47:26 47:57  2/3  4.
Sokol Nusle Praha   32:83  40:49 32:51 X  52:22  44:55 1/4 5.
Basketky Krnov
 28:59  27:54  26:47  22:52 X  33:66  0/5  6.
TJ Slovan Varnsdorf   42:62  40:66  57:47  55:44 66:33 X  3/2 3.



All stars / MVP / Střelecké soutěže

  ALL STARS ALL STARS ALL STARS ALL STARS ALL STARS MVP STŘELECKÁ SOUTĚŽ_1.místo STŘELECKÁ SOUTĚŽ_2.místo STŘELECKÁ SOUTĚŽ_3.místo
U11 GORNIAKOVÁ Denisa
ŽIŽLAVSKÝ Kryšpín SKLENÁŘ Jan MULARSKA Alicja BURIÁNOVÁ Klára  NAVRÁTIL Luboš FACUNA Adrián PRÁŠIL Jakub  ZAPLETAL Antonín
U12  ZAPALAČOVÁ Melča WLODYKOVÁ Denisa
             
U14 DUCHOSLAVOVÁ ROŠKOVÁ  KUBELOVÁ SACHEROVÁ
 VYBÍRALOVÁ CHRAPKOVÁ Barbora --- --- ---
U15  Martyna SEKULA  Aneta JAGROVÁ Martina TODTOVÁ  Julie ONDROUŠKOVÁ  Adriana GORNÁ
Eliška ZÁSTŘEŠKOVÁ

 Nikola   KUNÍKOVÁ

Karolína KESLEROVÁ Karolína KRATOCHVÍLOVÁ




Partneři

      Poski       Spolecne-tvorime-jih      Mor-ostr-privoz          Ostrava  

Fandete-nam_bila2xSnimek-obrazovky-2021-01-28-v18-07-48    Snimek-obrazovky-2021-01-26-v16-49-08   31082d01-a7f7-4ec5-97dd-6e75bf2a8753Img_4811Kia_logotyp_vertical_bofb_bila 

Kontakt

BASKET Ostrava, z.s. spolek

Sokolská třída 1918/46

702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Kontaktní osoba:

Ludvík Magnusek

E-mail: basketostrava@basketostrava.cz

Tel.: 702 075 294