30.09.18; Bo - Kyjov; 63:51 (20:5 31:19 49:33)

V nedělním utkání jsme věděly, že nás čeká papírově slabší soupeř toho sobotního. Tentokrát jsme začali pozorně v obraně a donutily soupeřky k chybám, z čehož pramenil i výsledek první čtvrtiny v náš prospěch 20:5. Polevení naší koncentrace v závěru druhé čtvrtiny, jsme dopomohly soupeřkám snížit náš náskok na 12 bodů po dvou čtvrtinách. V druhém poločase jsme již udržovaly drobný náskok a nakonec i celé utkání jsme dotáhly do vítězného konce.

Za nedělní utkání chci vyzvednout výkon Natky ČÍŽOVÉ ( 28 bodů, 2x za 3, 6/6 TH, 14 doskoků z toho 6 útočných, 2x ztráta, 2x zisk )

29.09.18; Bo – OSK Olomouc; 50:73 (13:24 19:36 39:54)

První utkání v nové sezoně mělo ukázat, jak kvalitní jsme měli jak přípravu tréninkovou tak zápasovou. Velice těžká turnajová příprava se měla projevit v kontaktních soubojích a agresivnější obraně našeho družstva. Bohužel toto se nepotvrdilo a v prvních dvou čtvrtinách jsme ztrácely právě v těchto činnostech, které se projevily i v útočné fázi. Třetí čtvrtina již byla lepší hlavně na útočné polovině. Začátek poslední části nám opět nevyšel, když jsme bodovaly až na konci 5 minuty. Každopádně oproti minulému roku jsme se zlepšily o 27 bodů se stejným soupeřem. ( 29:79 )