8.10. BKM ŽILINA - BASKET OSTRAVA (54:36 a 41:45)

BKM Žilina - Basket Ostrava  54:36 (8:13 20:26 36:35)
BKM Žilina - Basket Ostrava  41:45 (12:3 20:13 32:27)

První zápas sezóny kategorie U12 jsme odehráli v neděli 8.10. u našich zahraničních sousedů proti týmu BKM Žilina. Před zápasem se holky rozcvičily atletickou abecedou a nájezdy na koš. V prvním zápase, konkrétně v první polovině zápasu jsme si dokázali udržet náskok 6 bodů. Ve druhé polovině zápasu jsme polevili a soupeř se rychle dostal do vedení. V malé tělocvičně jsme se nedokázali uvolnit pro míč a bránit soupeře. Problémy jsme měli také s vyhozením míče z autu. V útoku jsme si sami ucpávali prostor v bedně pod košem, ke kterému jsme pak nemohli snadno provést nájezd. Ve druhém zápase jsme náskok soupeře dokázali dohnat ve 3. čtvrtině, kdy bylo skóre 27:32. 4. čtvrtinu holky zabraly a dokázaly uhrát vítězství 45:41. První zápas byl pro nás ponaučením a zjistili jsme, v čem máme své slabiny, kterými se budeme na tréninku zabývat.