29.11.18; Krnov - BO; 48:50 (7:13 23:27 36:38)

Velice vyrovnané utkání od začátku až do konce, ve kterém jsme po většinu utkání byli ve vedení, díky výborně odehrané první části hlavně na obranné polovině, kdy jsme domácím favoritkám dovolili jen
7 bodů. Jako vždy přišel na naše hráčky útlum, tentokráte to bylo na konci první poloviny utkání, kdy jsme nedokázali zabodovat posledních 6 minut. Naštěstí nás soupeřky moc nepotrestaly. Do poslední
části hry jsme šli s dvoubodovým náskokem, který jsme v dramatické a bojovné koncovce udrželi a tím pádem si vezeme cenné vítězství z horké půdy favorita soutěže. Po utkání jsem všechny hráčky
pochválil za příkladnou bojovnost. V některých částech utkání, kdy se ne příliš dařilo, tak holky opravdu zabojovaly, rvaly se o každý míč dokonce i na útočných doskocích.

15.11.18 ; Bo - BK F-M; 79:46 (18:10 34:25 47:37)

V tomto utkání jsme si měli v pohodovém tempu vyzkoušet všechny naše útočné signály jak na osobní tak i zónovou obranu. To jsme s přehledem splnili, až na začátku poslední čtvrtiny kdy jsme soupeřkám utekli na 19 bodů. Nakonec si všechny holky zahrály a zapsaly se i do střelecké listiny.

2.11.18 ; SBŠ C - Bo; 54:58 (18:14 22:30 37:40)

I v tomto utkání nás čekal velice silný a zkušený soupeř, který díky menšímu počtu hráček hrál na nás po celou dobu utkání zónovou obranu, na kterou jsme v první půli nenašli recept. Až holky pochopily, že nejlepší hra proti takovéto obraně je rychlý protiútok, tak jsme utkání otočili a v dramatickém závěru si vítězství pohlídali.

18.10.18 ; Bo - TJ Šumperk; 56:51 (11:15 24:24 40:35)

Opět nás čekal velice houževnatý a zkušený soupeř. Po dobu celého utkání bylo score velice vyrovnané. V závěru kdy jsme v poklidu a s přehledem mohli dovést utkání do pohodového vítězství, jsme zbytečnými chybami utkání zdramatizovali a nechali soupeřkám „čuchnout „ k možnému vítězství. Naštěstí jsme konec utkání vybojovali a vítězství zůstalo doma.

5.10.18 ; Lipník n/b - Bo; 68:41 (21:7 36:19 48:24 68:41)

V krásné nové hale jsme narazily na vyzrálé soupeřky, které nás přehrávaly hlavně pod oběma koši. První dvě čtvrtiny jsme byli v útoku velice pasivní a chvílemi i bezradní čemuž odpovídá i výsledek
první půle ( 36:19 ). Třetí čtvrtina jen potvrdila naše marné dobývání soupeřova koše. Jen poslední část utkání, kdy již bylo o osudu utkání rozhodnuto, jsme začali hrát to na co se zaměřujeme
v tréninkové činnosti.

20.9.18 ; Bo – SK BRUNTÁL 60:110 ; (16:31 34:56 45:86)

První soutěžní utkání v kategorii žen se soupeřem, který v minulé sezoně tuto soutěž vyhrál. Hned od začátku jsme se dívaly hráčkám soupeřek na záda a nestíhaly ani běžecky natož střelecky. Holky zjistily, že se dá běhat a hrát i ve vyšším tempu než na tréninku. Přesto věřím, že tato soutěž bude výborný doplněk pro všechny hráčky.