Aktualizováno 3.1.2022

Tato stránka se zápasy není aktualizovaná denně, ale průběžně a ukazuje pouze následující dva měsíce. Poslední datum aktualizace vidíte nahoře.
Pro přesné, aktuální a detailní informace k zápasům prosím sledujte web ČBF. Odkazy máte u jednotlivých kategorií.

Ženy "A" 2 liga

Nejbližší utkání :

Datum Zápas Začátek utkání
25.9. BO - UP Olomouc
55:80
26.9. BO - TJ Krnov
65:84
23.10. BO - Litomyšl 59:85
24.10. BO - Ždár 40:91
13.11. Nymburk - BO  69:30
14.11. Poděbrady - BO  65:30
27.11. BO - HB Praha ODLOŽENO
28.11. BO - Č. Brod  57:85
7.12. SBŠ - BO  80:60
9.12. BO - SBŠ 53:81
8.1. TJ Krnov - BO 15:00
9.1. UP Olomouc - BO 11:00
5.2. Ždár - BO  
6.2. Litomyšl - BO  
26.2. BO - Poděbrady  
27.2. BO - Nymburk  
12.3. Č.Brod - BO  
13.3. HB - BO  

Ženy "B" Severomoravská liga

Nejbližší utkání :

Datum Zápas Začátek utkání
 23.9. BO - TJ Krnov
36:85
13.11. BK Frýdek - BO  75:45
25.11. BO - Start 62:92
7.12. Olomouc - BO  76:50
16.12. BO - Lipník 52:76
6.1. Havířov - BO 19:30
5.2. TJ Krnov B - BO  
19.2. BO - Frýdek  
5.3. Start - BO  
19.3. BO - Olomouc  
1.4. Lipník - BO  
23.4. BO - Havířov B  

Juniorky - DL U19

Nejbližší utkání :

Datum Zápas Začátek utkání
 18.9. BO - Sadská 68:73
 19.9. BO - Poděbrady 20:0
2.10. KP Brno B - BO  56:53
3.10. Žabiny B - BO 85:50
17.10. BO - Vysočina 83:79
7.12. Prostějov - BO  81:69
16.12. BO - Prostějov 67:75
20.11 Poděbrady - BO 63:34
21.11. Sadská - BO  88:50
4.12. BO - Žabiny B 60:70
5.12. BO - KP B 69:60
18.12. Vysočina - BO  20:0
15.1. Slovanka B - BO 16:30
16.1. Nusle - BO 9:00
29.1. Žabiny B - BO  
30.1. KP Brno B - BO  
19.2. BO - Vysočina  
20.2. BO - Poděbrady  
19.3. BO - Nusle  
20.3. BO - Slovanka B  
2.4. BO - KP Brno B  
3.4. BO - Žabiny B  
23.4. Poděbrady - BO  
24.4. Vysočina - BO  

Kadetky - U17 "A" Extraliga

Nejbližší utkání :

Datum Zápas Začátek utkání
25.9. BO - Slovanka

56:91

26.9. BO - BK Chomutov

76:95

9.10. KP Brno - BO  75:36
10.10. Žabiny Brno - BO 77:49
23.10. BO - HB Basket  75:87
24.10. BO - Tygři Praha  37:86
13.11. Strakonice - BO  82:63
14.11. USK - BO  91:58
27.11. BO - Sadská 72:80
28.11. BO - Sparta 78:68
11.12. Trutnov - BO 60:53
12.12. Hradec Králové - BO ODLOŽENO
8.1. BO - SBŠ 18:00
 22.1. Chomutov - BO  
23.1. Slovanka - BO  
5.2. BO - Žabiny  
6.2. BO - KP Brno  
26.2. Tygři Praha - BO  
27.2. HB Praha - BO  
12.3. BO - USK  
13.3. BO - Strakonice  
26.3. Sparta - BO  
27.3. Sadská - BO  
9.4. BO - Hradec  
10.4. BO - Trunov  
1.5. SBŠ - BO  

Kadetky - U17 "B" NRL

Nejbližší utkání :

Datum Zápas Začátek utkání
25.9. BO - TJ Šumperk

30:88

9.10. BK Frýdek - Místek - BO

ODLOŽENO

27.11. Krnov - BO ODLOŽENO
11.12. BO - Lipník 28:113
8.1. Rožnov - BO 10:00
22.1. Šumperk - BO 10:00
5.2. BO - Frýdek  
26.3. BO - Krnov  
9.4. Lipník - BO  
30.4. BO - Rožnov  

Starší žákyně - ŽL U15

Nejbližší utkání :

Datum Zápas Začátek utkání
19.9. BK Frýdek-Místek - BO 107:44
28.9. Start Ostrava - BO  28:86
2.10. SBŠ - BO 122:24
3.10. BK Havířov - BO 59:81
16.10. BO - TJ Krnov  61:48
17.10. BO - Bruntál  51:75
6.11. BO - Frýdek  36:115
17.11. BO - Start  65:49
20.11. BO - Havířov 0:20
21.11. BO - SBŠ 0:20
4.12. Bruntál - BO 43:56
5.12. Krnov - BO  123:33
15.1. Kyjov - BO  
16.1. KP Brno - BO  
29.1. Startr - BO  
19.2. BO - Bruntál  
20.2. BO - Zlín  
5.3. BO - KP Brno  
6.3. BO - Kyjov  
20.3. BO - Start  
2.4. Bruntál - BO  
3.4. Zlín - BO  

Mladší žákyně - ŽL U14

Nejbližší utkání :

Datum Zápas Začátek utkání
11.9. BO - BK Frýdek
32:70
12.9. BO - BK Příbor
69:29
25.9. BK Havířov - BO 75:34
26.9. Start Ostrava - BO  49:32
9.10. BO - Bruntál 21:61
24.10. SBŠ - BO 20:0
14.12. Příbor - BO 22:57
14.11. Frýdek - BO 20:0
27.11. BO - Start  20:0
28.11. BO - Havířov  68:47
12.12. Bruntál - BO  73:29
8.1. BO - Příbor 16:00
9.1. BO - Havířov 10:30
22.1. Mohelnice - BO  
23.1. Zlín - BO  
5.2. BO - Start  
26.2. Havířov - BO 17:00
27.2. Příbor - BO  
12.3. BO - Zlín  
13.3. BO - Mohelnice  
27.3. Start - BO  

Starší minižákyně - OP U13 + kvalifikace

Nejbližší utkání :

Datum Zápas Začátek utkání
 13.12. BO - Start Ostrava
70:30
 13.12. BO - Start Ostrava
 59:16
 3.10. BK Příbor - BO
7.58
3.10. BK Příbor - BO
8:64
16.10. BO - TJ Krnov ODLOŽENO
16.10. BO - TJ Krnov ODLOŽENO
6.11. Frýdek - BO 46:27
6.11. Frýdek - BO  28:29
5.12. Start - BO 24:55
5.12. Start - BO  17:60
4.12. BO - BK Havířov - kvalifikace 65:48
18.12. BO - Příbor  69:17
18.12. BO - Příbor  41:23
15.1. Frýdek - BO - kvalifikace  
16.1. Krnov - BO  
29.1. BO - SBŠ - kvalifikace  
30.1. BO - Frýdek  
19.2. Havířov - BO - kvalifikace  
19.3. BO - Frýdek - kvalifikace  
2.4. SBŠ - BO - kvalifikace  
 

Mladší minižákyně - OP U12 + kvalifikace

Nejbližší utkání :

Datum Zápas Začátek utkání
9.10. BO - SBŠ U12 ODLOŽENO
9.10. BO - SBŠ U12 ODLOŽENO
23.10. Zlín - BO ODLOŽENO
23.10. Zlín - BO  ODLOŽENO
30.10 BO - SBŠ U11  ODLOŽENO
30.10. BO - SBŠ U11  ODLOŽENO
13.11. Javorník - BO 8:84
13.11. Javorník - BO  13:79
27.11. BO - Příbor  ODLOŽENO
27.11. BO - Příbor  ODLOŽENO
11.12. Frýdek - BO   ODLOŽENO
11.12. Frýdek - BO   ODLOŽENO
5.2. Frýdek, SBŠ - BO - kvalifikace  
6.2. SBŠ - BO  
6.2. SBŠ - BO  
26.2. BO - Zlín  
26.2. BO - Zlín  
12.3. BO - SBŠ, Frýdek - kvalifikace  
13.3. SBŠ 11 - BO  
13.3. SBŠ 11 - BO  
26.3. BO - Javorník  
26.3. BO - Javorník  
9.4. SBŠ -Frýdek, BO - kvalifikace  
10.4. Příbor - BO  
10.4. Příbor - BO  
30.4. BO - Frýdek  
30.4. BO - Frýdek  

Nejmladší minižákyně - OP U11 + kvalifikace

Nejbližší utkání :

Datum Zápas Začátek utkání
2.10. SBŠ Jih - BO
ODLOŽENO
2.10. SBŠ Jih - BO ODLOŽENO
16.10. Frýdek - BO
ODLOŽENO
16.10. Frýdek - BO  ODLOŽENO
6.11. BO - SBŠ Slezská
ODLOŽENO
6.11. BO - SBŠ Slezská
 ODLOŽENO
20.11. BO - BK Havířov
 ODLOŽENO
20.11. BO - BK Havířov  ODLOŽENO
4.12. Třinec - BO   ODLOŽENO
4.12. Třinec - BO   ODLOŽENO
18.12. BO - Mohelnice   ODLOŽENO
18.12. BO - Mohelnice   ODLOŽENO
8.1. SBŠ - BO 13:30
8.1. SBŠ - BO 15:00
15.1. BO - SBŠ JIH 10:00
15.1. BO - SBŠ JIH 11:30
29.1. BO - Frýdek  
29.1. BO - Frýdek  
12.2. SBŠ -Frýdek, BO - kvalifikace  
19.2. SBŠ Slezská - BO  
19.2. SBŠ Slezská - BO  
5.3. BO - Frýdek, SBŠ - kvalifikace  
6.3. Havířov - BO  
6.3. Havířov - BO  
19.3. BO - Třinec  
19.3. BO - Třinec  
2.4. Frýdek - BO, SBŠ - kvalifikace  
3.4. Mohelnice - BO  
3.4. Mohelnice - BO  
23.4. BO - SBŠ Poruba  
23.4. BO - SBŠ Poruba  
 

Partneři

      Poski       
Spolecne-tvorime-jih      Mor-ostr-privoz          Ostrava  

Fandete-nam_bila2xSnimek-obrazovky-2021-01-28-v18-07-48    Snimek-obrazovky-2021-01-26-v16-49-08

Kontakt

BASKET Ostrava, z.s. spolek

Sokolská třída 1918/46

702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Kontaktní osoba:

Ludvík Magnusek

E-mail: basketostrava@basketostrava.cz

Tel.: 702 075 294